• Logic Mekatronik Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  • 0 312 544 46 84
  • info@logicmekatronik.com

Hidrolik Silindir Parametrik Modelleme Yazılımımız Yayında

Haberler

Danışma Hattı

  • Ankara Teknopark TGB Yerleşkesi İvedik OSB Mahallesi 2224. Cad. No:1/108 B Blok Üst Zemin Kat Ankara, TR
  • 0 312 544 46 84
  • info@logicmekatronik.com

Hidrolik Silindir Parametrik Modelleme Yazılımımız Yayında

Hidrolik Silindir Parametrik Modelleme Yazılımımıza ulaşmak için tıklayınız ve gelen sayfada "İndir" tuşuna basarak kurulum dosyasını yükleyebilirsiniz.

 

-Hidrolik Silindir Parametrik Modelleme Yazılımı:

Hidrolik Silindir Parametrik Modelleme Yazılımımız ile vidalı tip hidrolik silindirin hesaplarını yapabilen, kovan çapı, keçeler, cıvata bağlantıları vb. tasarım parametrelerinin değiştirilebildiği, parçaların teknik resimlerini oluşturabildiğiniz demo programımızı sizinle paylaşıyoruz. Programımız daha gelişim aşamasında olup, sizlerin de yorumları ile kullanıcı dostu bir yazılım oluşturmayı hedefliyoruz.

Ana programımızda 3D katı model, maliyet analizi vb bilgilerin kullanıcıya çıktı olarak verilmesi üzerinde çalışılmaktadır. Böylelikle CAD yazılımları ile saatler süren tasarımlar ve teknik resim çıktıları saniyeler içerisinde oluşturabilecektir. (Demo programımızda DXF formatında teknik resim alınabilmektedir.)

Program hakkındaki görüş ve önerilerinizi bizim ile iletişime geçip paylaşabilirsiniz. Ayrıca imalatını gerçekleştirdiğiniz veya gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projeleriniz için de mail veya telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.